Oss i Lindbak IT

Mats Thorvaldsen

Gründer, partner & daglig leder

Sertifisert på Cisco, Microsoft, VMWare, IBM og Lenovo, samt behersker Linux, databaser, php, mysql etc. Hovedansvar for prosjektstyring og implementering samt applikasjoner.

416 46 202
mats.thorvaldsen@lindbak.no
LinkedIn

Jogrim Ristebråten

Rådgiver

Sertifisert på Lenovo og Microsoft. Rådgiver med betydelig teknisk kompetanse.

478 88 027
jogrim.ristebraten@lindbak.no
LinkedIn

Christer S. Gulbrandsen

Seniorkonsulent

Hovedansvar for tredjelinje, implementering og drift av datasenter.

909 64 267
christer.gulbrandsen@lindbak.no

Ståle Skrefsrud

IT-konsulent

Sertifisert på Microsoft, Lenovo og Huldt & Lillevik. Ansvarlig for kunder med Huldt & Lillevik og fokus på support, implementering og klargjøring av maskinvare internt eller onsite.

954 08 760
stale.skrefsrud@lindbak.no



Torstein Trulsrud

IT-konsulent

Bachelor fra NTNU på IT-drift og informasjonssikkerhet. Sertifisert på Microsoft og Lenovo. Ansvar for førstelinje og klargjøring av maskinvare.

450 93 694
torstein.trulsrud@lindbak.no

Ole Petter Kristofferstuen

Service- og systemkonsulent

98666977
ole.kristofferstuen@lindbak.no

Even Kyseth

Konsulent

913 37 881
even.kyseth@lindbak.no

Kim-Eirik Nygaard

Rådgiver

936 32 180
kim-eirik.nygaard@lindbak.no